cltsk@cltsk.info    +421 902 974 211

predaj@cltsk.info   +421 903 393 433

PON – PIA: 07:00  – 18:30

Nájdete nás na

Title Image
Home  /  Zaujímavosti   /  Stavba Chát v Liptovskom Trnovci

Stavba Chát v Liptovskom Trnovci

Stavba chát v Liptovskom Trnovci

V krásnej lokalite, obklopenej prírodou a pokojom, vznikli rekreačné chaty, ktoré predstavujú ideálne útočisko na oddych a relaxáciu. Stavba týchto chát bola vykonaná s dôrazom na kvalitu a prírodné prvky, čo sa odráža v použití CLT (Cross-Laminated Timber) panelov.

CLT panely, ktoré boli v tejto stavbe použité, sú známe svojou ekologickosťou a pevnosťou. Táto moderná technológia umožnila vytvoriť odolné a energeticky úsporné konštrukcie, zároveň zachovávajúce prírodný a teplý vzhľad dreva. Chaty sú tak nielen esteticky príjemné, ale aj šetrné k životnému prostrediu.

Stavba prebiehala postupne, čo umožnilo venovať pozornosť každému detailu a zaručiť tak vysokú kvalitu. Prvá chata bola vztýčená ako základ a predstavovala skvelý model pre ďalšie dve chaty, ktoré boli následne postavené. Tento postupný prístup umožnil vlastníkom prispôsobiť každú chatu individuálnym potrebám a požiadavkám, čím vytvorili unikátne a harmonické rekreačné prostredie.

Každá z chát ponúka nielen moderné vybavenie a pohodlné interiéry, ale aj panoramatické výhľady na okolitú prírodu. Vďaka kvalitným materiálom a precíznemu prevedeniu je každá chata odolná voči poveternostným vplyvom a zároveň poskytuje útulné a teplé prostredie na odpočinok a relaxáciu.

Niekoľko záberov z výstavby

Potrebujete radu alebo pomoc s Vašou stavbou?